26 października miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach kulinarnych, w ramach projektu Lokalny Design Wilda, zorganizowanych przez Fundację SPOT. w Poznaniu.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Rest.SPOT.. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Rest.SPOT.. Pokaż wszystkie posty
27 października 2017
17 czerwca 2014
Restauracja SPOT. w Poznaniu
W ostatni weekend odwiedziłam Restaurację SPOT. w Poznaniu, która
położona jest w centrum miasta na terenie Parku Jana Pawła II i dzięki
temu może być miejscem zarówno odpoczynku, jak i aktywnej rekreacji.
Cały teren ogrodzony jest zarówno od ulicy, jak i od strony parkingu,
aby dzieci mogły się bezpiecznie bawić. Jako, że uwielbiam tajskie smaki, zamówiłam zupę Tom kha kai. Zupa była przepyszna, polecam. Na pewno zamówię ją, gdy ponownie odwiedzę to miejsce ;).
Etykiety:
Rest.SPOT.,
restauracje,
UiZ,
wielkopolska,
wydarzenia kulinarne
Subskrybuj:
Posty (Atom)