22 listopada 2019

Międzynarodowy Festiwal Wina TiM w Warszawie


Międzynarodowy Festiwal Wina, organizowany przez TiM S.A., jest wydarzeniem promującym kulturę wiedzy winiarskiej.
Został zorganizowany już po raz piąty: 9 października 2019 r. w Airport Hotel Okęcie w Warszawie (a rok temu byłam na Festiwalu Win w Luboniu).

Gospodarzem festiwalu był Prezes Zarządu TiM SA. Mariusz Glenszczyk - pasjonat wiedzy oraz wina, Członek Rzeczywisty Stowarzyszenia Sommelierów Polskich, autor wielu artykułów branżowych.


Podczas festiwalu można było poznać enologów, sommelierów oraz winiarzy z różnych zakątków świata. 
Odbyły się specjalistyczne panele szkoleniowe połączone z degustacjami nowości oraz win TIM S.A.
Uczestnicy wysłuchali wypowiedzi profesjonalnych sommelierów - Tomasza Koleckiego, Andrzeja Strzelczyka, Andrzeja Woźnikowskiego, którzy w ciekawy i przystępny sposób wprowadzili słuchaczy w tajniki sztuki winiarskiej.

W niezapomnianą podróż szlakiem win zabrali uczestników goście specjalni z: Chile, Argentyny, Urugwaju, RPA, Mołdawii, Gruzji, Macedonii, Francji, Portugalii, Hiszpanii, Włoch i Węgier.
 

Licznie zgromadzeni goście degustowali wina z obszernego portfolio firmy, w tym także nowości, które dopiero czekają na swój debiut w sprzedaży detalicznej. 
Dla uczestników obecnych na festiwalu czekała szansa na wygranie tygodniowej wycieczki do Toskanii.

Działalność TiM S.A. wykracza poza samą dystrybucję wina - ważnym jej aspektem jest także promocja kultury winiarskiej jako elementu codziennego życia. 

Dzięki bogatej ofercie produktów z całego świata, łączących znakomite walory smakowe z przystępnymi cenami, oraz licznym wydarzeniom promocyjnym wino coraz częściej gości na polskich stołach, nie tylko w roli trunku na specjalne okazje, ale i drobnej codziennej przyjemności.
  Bądź na bieżąco, dołącz do obserwujących: Photobucket Photobucket Photobucket

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

** Dziękuję za odwiedziny i każdy Twój komentarz :).

** Jeśli przygotujesz coś z mojego przepisu, zachęcam do zostawienia komentarza. Jeśli masz zdjęcie, chętnie zamieszczę je w galerii na FB i IG (wyślij e-mail lub wiadomość na FB czy IG).