26 marca 2016

Jak zrobić zakupy spożywcze bez wychodzenia z domu?

Jak zrobić zakupy spożywcze bez wychodzenia z domu? Zakupy internetowe
Robicie zakupy spożywcze w sklepach internetowych? Ja dosyć często. Wypróbowałam do tej pory wszystkie sklepy spożywcze dowożące produkty w moim mieście i muszę przyznać, że jest to spora oszczędność czasu. 
Wystarczy usiąść przed komputerem, wybrać produkty i zamówić. Zajmuje to mniej więcej od 20 minut (jeśli mamy już gotowe listy zakupowe produktów zapisane w danym sklepie sklepie) - do ponad godziny (jeśli jest to nowy sklep i chcemy dokładnie przejrzeć asortyment).

Jest to bardzo wygodny sposób na zrobienie zakupów bez wychodzenia z domu. Nie tracimy paliwa, czasu dojazdu do sklepu, czasu na zrobienie zakupów, stanie w kolejce i powrót do domu. 
Nie dźwigamy ciężkich toreb. Młode mamy szczególnie lubią tę formę zakupów, gdyż mały bobas często uniemożliwia zrobienie spokojnych zakupów w sklepie ;). To również dobra opcja dla osób starszych, które nie mają siły na dźwiganie zakupów.

Produkty w sklepach internetowych są minimalnie droższe do tych w hipermarketach lub w podobnych cenach do sklepów osiedlowych. 

Zachęcam Was do wybrania swojego ulubionego sklepu internetowego, który dowozi w Waszym mieście. Każdy ma inną opłatę za dostawę i kwotę, od której zakupy są dostarczane bezpłatne
Jeśli zrobicie zakupy chociaż raz - podejrzewam, że nie będzie on ostatni ;).  

A jeśli w Waszym mieście nie ma takiego sklepu, polecam sklep internetowy frisco.pl, który dostarcza artykuły spożywcze i chemiczne w całej Polsce (z wyłączeniem produktów świeżych), a mieszkańcom Warszawy i okolic - cały asortyment. Sklep prowadzi okresowe promocje. Koszt dostawy jest bezpłatny, przy wartości zamówienia 150 zł (w Warszawie od 200 zł).
Zamówienie złożyłam w środę po południu, a zakupy dotarły do mnie w piątek - następnego tygodnia. To trochę długo, ale osoby z Warszawy otrzymają je na pewno szybciej ;).

Szczególnie warto robić zakupy przez internet w okresie przed Świętami, kiedy wszyscy będą chcieli zrobić duże zakupy, a w sklepach pojawią się spore kolejki.


7 komentarzy:

 1. Bardzo fajnie napisane. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo interesujące. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajnie napisane. Jestem pod wrażeniem i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. W Internecie mamy dostęp do ogromnej liczby produktów spożywczych, dlatego takie zakupy są świetną alternatywą. Możemy na spokojnie zastanowić się, co jest nam potrzebne i dokonać zamówienia. Wszystko odbywa się sprawnie i bezpiecznie.

  OdpowiedzUsuń

** Dziękuję za odwiedziny i każdy Twój komentarz :).

** Jeśli przygotujesz coś z mojego przepisu, zachęcam do zostawienia komentarza. Jeśli masz zdjęcie, chętnie zamieszczę je w galerii na FB i IG (wyślij e-mail lub wiadomość na FB czy IG).