19 grudnia 2014

„Kuchnia Fit” K. Gaca - recenzja książki


" 'Kuchnia Fit' to nie jest książka dla osób, które chcą redukować większą ilość kilogramów. Będzie ona natomiast idealnym wsparciem dla każdej osoby, która ten proces zakończyła, czyli jest już po wyprowadzeniu z diety" - wyjaśnia Konrad Gaca.
To już druga książka Gacy (o pierwszej: "Konrad Gaca. Moje odchudzanie", pisałam jakiś czas temu - można w niej znaleźć dużo wskazówek dotyczących odchudzania).


W "Kuchi Fit" autor skupił się w większej części na przepisach na zdrowe i szybkie w przygotowaniu dania (jest ich prawie sto). Znajdziemy przepisy na codzienne posiłki w stylu fit, podzielone działami na: śniadania, obiady, kolacje oraz desery. Dodatkowo przepisy na pieczywo oraz posiłki świąteczne. Po każdym z rozdziałów zostawiono cztery puste strony na notatki.
W książce poznamy kilka historii osób, które zdecydowały się zaufać Konradowi Gacy i zmieniły swoje życie na lepsze. 
Osobny rozdział to podane wartości kaloryczne przedstawionych w książce posiłków (osobiście wolałabym, gdyby kaloryczność potraw była podana bezpośrednio pod każdym przepisem).
Powyższa książka, to pozycja dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać i trzymać formę fit.
"Droga do zdrowego życia prowadzi przez kuchnię. Bez mądrego odżywiania nie ma co marzyć o zdrowiu i byciu fit. Tego nie zastąpi nawet najbardziej wymyślny trening ani góra suplementów diety".

Tytuł: Kuchnia Fit
Autor: Gaca Konrad
Wydawca: Burda Publishing Polska

Wymiary: 226 x 173
Liczba stron: 242
Cena: 39,90 zł

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

** Dziękuję za odwiedziny i każdy Twój komentarz :).

** Jeśli przygotujesz coś z mojego przepisu, zachęcam do zostawienia komentarza. Jeśli masz zdjęcie, chętnie zamieszczę je w galerii na FB i IG (wyślij e-mail lub wiadomość na FB czy IG).