18 lutego 2015

Gala Intermarché „Kryształowy Tasak” - relacja

zdj. Intermarché
Dzięki zaproszeniu przez Intermarché - sieć supermarketów spożywczych - miałam przyjemność uczestniczyć w uroczystej Gali podsumowującej Ogólnopolski Konkurs Wędliniarski „Kryształowy Tasak”. Uroczystość odbyła się 10 lutego 2015 r. w Hotelu Andersia w Poznaniu.

Ideą konkursu „Kryształowy Tasak”, organizowanego przez Intermarché, jest wyróżnienie producentów, którzy dostarczają klientom sklepów najlepsze wyroby wędliniarskie, stale podnosząc ich jakość. 

Podczas uroczystej Gali Wędliniarskiej wyłonieni zostali zwycięzcy poszczególnych kategorii konkursu - wyróżniający się producenci wyrobów mięsnych wytwarzanych w wędzarniach działających w strukturach sieci. 
W składzie komisji konkursowej znaleźli się przedstawiciele Intermarché, organizacji branżowych, a także znani kucharze z „Fundacji Klubu Szefów Kuchni". 

zdj. Intermarché
Po wręczeniu nagród, zaserwowano smaczną kolację.Oprócz tego, na każdym stole znajdował się półmisek nagrodzonych produktów do degustacji.

Na koniec, niespodziankę artystyczną zapewnił białostocki kabaret Widelec, nawiązując niektórymi skeczami do tematyki Gali. 


Całe spotkanie poprowadził Marcin Prokop, który bawił nas swoją charakterystyczną grą słów.


Wieczór należał do bardzo udanych. Dziękuję Intermarché za zaproszenie :). Dzięki temu, miałam możliwość mile spędzić czas, degustować smaczne potrawy i poznać sympatyczne osoby, m.in. P. Beatę oraz P. Elizę. 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

** Dziękuję za odwiedziny i każdy Twój komentarz :).

** Jeśli przygotujesz coś z mojego przepisu, zachęcam do zostawienia komentarza. Jeśli masz zdjęcie, chętnie zamieszczę je w galerii na FB i IG (wyślij e-mail lub wiadomość na FB czy IG).