11 września 2012

"Herbatka u Tadka" firmy Solperis

Przeglądając ostatnio Internet, poszukując nowych, ciekawych  produktów z branży kulinarnej trafiłam na stronę sklepu internetowego „Herbata u Tadka”, którego właścicielem jest firma Solperis.
Po nawiązaniu kontaktu, zostałam zaproszona na spotkanie z właścicielką, gdzie w miłej atmosferze mogłam zapoznać się z asortymentem, wypić herbatę, posłuchać o firmie i sposobie jej działania. Jak usłyszałam:
" Konsekwentnie staramy się budować pozycję krajowego lidera, kreatywnego i wiarygodnego partnera stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2011 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, którzy chętnie udzielają rad i wskazówek, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością."

Sklep "Herbatka u Tadka" rozwija się bardzo prężnie, oferuje na rynku herbaty wyłącznie oryginalne i najlepszej jakości produkty. 
W asortymencie znajdziemy: Herbaty kwitnące (białe, czarne, BIO), Herbaty ekspresowe Royal T-Stick, Herbaty zielone w kształtach, Herbaty bambusowe BIO.
W ofercie możemy znaleźć również zestawy prezentowe oraz wszystkie potrzebne do  zaparzania herbaty akcesoria np. dzbanki, filiżanki i kubki, jak również zestawy uzupełniające herbat kwitnących (gdy mamy już przeźroczysty czajnik).
Firma sprzedaje także w ilościach hurtowych (dla gastronomii), a na zamówienie może wyprodukować gadżety reklamowe z herbaty o dowolnym kształcie lub wygrawerować na szklanej galanterii dowolny napis lub dedykację. Na stronie internetowej firmy możemy przeczytać:
"Sprzedawane przez firmę produkty wytwarzane są w certyfikowanych fabrykach, pod nadzorem, zgodnie z wymaganiami zasad bezpieczeństwa i higieny. Wszystkie herbaty pakowane są hermetycznie, co zapewnia zachowanie przez nie pełnego bukietu smaku i wartości."   

Zamówienia można składać na stronie sklepu: www.HerbatkauTadka.pl. Koszt przesyłki od  11 zł. Mieszkańcom Poznania najłatwiej odebrać zamówione produkty osobiście (os. Stare Żegrze 162) lub po wcześniejszym uzgodnieniu i w trochę dłuższym terminie, otrzymać bezpłatną dostawę do domu.


W ramach współpracy otrzymałam do przetestowania: zestaw prezentowy (w skład którego wchodzi czajnik do zaparzania herbaty kwitnącej i 6 herbat kwitnących w pudełeczku) oraz kubek z zaparzaczem wraz z różnymi próbkami herbaty kwitnącej i herbaty w kształtach. 
Jestem bardzo miło zaskoczona ilością i jakością otrzymanych akcesoriów oraz herbaty. Jeszcze raz dziękuję właścicielce firmy Solperis za możliwość testowania tych interesujących produktów.

Współpraca, którą rozpoczęłam, zapowiada się ciekawie. Już teraz mogę zdradzić, że planujemy wraz z właścicielką sklepu zorganizować konkurs, w którym nagrodami będą produkty ze sklepu :).

5 komentarzy:

** Dziękuję za odwiedziny i każdy Twój komentarz :).

** Jeśli przygotujesz coś z mojego przepisu, zachęcam do zostawienia komentarza. Jeśli masz zdjęcie, chętnie zamieszczę je w galerii na FB i IG (wyślij e-mail lub wiadomość na FB czy IG).