5 września 2012

Prenumerata herbaty "Smak Sztuki"

Smak Sztuki to hurtownia herbat oraz sklep internetowy z herbatą, yerba mate, ceramiką, a stacjonarny dodatkowo oferuje warsztaty, pokazy, degustacje.
Znajdziemy w nim niesamowity wybór: yerba mate (paczkowana, sypana) oraz innych herbat: białe, rozkwitające, zielone, oolong smocze, czarne, puerh, owocowe, w puszce lux, na różne pory roku oraz owoce i zioła ze świata. Do tego pocztówki z herbatą oraz duża oferta akcesoriów (czajniki i dzbanki do herbaty, filtry i zaparzacze do herbaty, naczynia do herbaty, kubki ceramiczne, puszki, słoiki i kasety na herbatę).

W sklepie możemy kupić dobrej jakości herbatę, ale również dowiedzieć się o jej parzeniu, właściwościach ziół leczniczych. Warto zajrzeć do działu promocje, znajdziecie tam oferty herbaty i akcesoriów atrakcyjnie przecenione.
Właściciele to ludzie z pasją. Pan Bartłomiej pasjonuje się poznawaniem dalekich kultur i rytualnych sposobów przygotowywania herbat i ziół świata. Pani Małgorzata jest miłośniczką ceramiki - w sklepie możemy znaleźć jej autorską ceramikę (artystyczną i użytkową). W Krakowie prowadzone są warsztaty ceramiczne dla dorosłych oraz zajęcia malowania na porcelanie z możliwością wypału. Właściciele organizują też pokazy i degustacje na imprezach.

A teraz coś, co mnie najbardziej zainteresowało: Prenumerata herbaty.
Poniżej informacje, które można znaleźć na stronie sklepu:
"Prenumerowanie herbaty to dużo radości i spora oszczędność czasu i pieniędzy. Można cieszyć się jakością i ulubionymi herbatami aż przez 180 dni ! Przy zamówieniu prenumeraty herbaty my dbamy o to, aby co 5 tygodni w Państwa domu gościły kolejne herbaty. Prenumerata obejmuje 5 PACZEK (czyli razem ponad 0,75 kg. herbaty). Regularna cena prenumeraty wynosi 125zł, po rabacie klubowym wynosi 112,5 (VIP Klient) lub 100 zł. (Partner)."  
Zainteresowanych odsyłam po więcej szczegółów na stronę sklepu smaksztuki.pl.

Możemy również przyłączyć się do Klubu Smacznej Paczki. Jak czytamy na stronie:

"Korzystanie z przywilejów klubu to dużo radości oraz spore oszczędności czasu i pieniędzy. Można cieszyć się jakością ulubionych herbat i ceramiki artystycznej taniej.
Z przywilejów  klubu można korzystać na 3 sposoby: jako Klient z rabatem 10%, VIP 20% lub Partner 30%. 
Aby przystąpić do Klubu Smacznej Paczki wystarczy zarejestrować się oraz złożyć zamówienie na herbatę i ceramikę na jeden z 3 sposobów do wyboru:
1. zakupy na kwotę min. 50 zł. (bez kosztów transportu) – stały rabat 10%
2. zamówić prenumeratę Smacznej Paczki lub złożyć zamówienie na łączną kwotę min. 135 zł. (z transportem) - stały rabat 20%
3. zamówić prenumeratę i zaprosić do Klubu jedną osobę, która otrzyma również rabat na zakupy – stały rabat 30%."
Prenumeratę można rozpocząć wybierając jeden z proponowanych zestawów herbat do wyboru, szczegóły na stronie smaksztuki.pl/smaczna-paczka.html. 
Korzyści z przystąpienia do klubu to oszczędność pieniędzy, czasu (dostawa do domu), zarabianie pieniędzy (polecanie Klubu innym), oszczędność pieniędzy (prenumerata herbat Smaczna Paczka), możliwość poznania aż 25 smaków różnych herbat), oryginalne przedmioty ceramiczne, niespodzianki związane z zamówieniami i inne.Dzięki uprzejmości sklepu otrzymałam do przetestowania kilkanaście próbek herbaty: po 4 rodzaje owocowej, yerba mate, pu-erh, 2szt. zielonej  i białej oraz 1 szt. earl grey, korzeń zeń-szenia.

Próbowanie nowych smaków herbat jest świetne, bo możemy z szerokiego wachlarza sklepu wybrać te, które nam najbardziej smakują, ocenić czy są dobrej jakości a później kupić ulubione w większej ilości.
A jeśli się Wam uda może zdążycie jeszcze zamówić promocyjny zestaw próbek 5 rzadkich herbat zapakowanych w torebeczki po ok. 3 g. wraz z poradnikiem o parzeniu herbat (płacicie tylko za koszt przesyłki 5zł). Polecam.
  
Moje wrażenia ze sklepu są jak najbardziej pozytywne, niesamowicie rozbudowany asortyment, dbałość o zadowolenie klienta, towar najlepszej jakości. 
Przeglądając stronę internetową sklepu miałabym drobne sugestie:
- na stronie głównej powinien wyświetlać się od razu sklep z herbatą (bo tego głównie szukają klienci)
- top 10 przenieść wyżej, np. z prawej strony (klienci często sugerują się tą listą popularnych produktów)
 

1 komentarz:

** Dziękuję za odwiedziny i każdy Twój komentarz :).

** Jeśli przygotujesz coś z mojego przepisu, zachęcam do zostawienia komentarza. Jeśli masz zdjęcie, chętnie zamieszczę je w galerii na FB i IG (wyślij e-mail lub wiadomość na FB czy IG).