4 września 2014

Party Like a Lord - wygraj zaproszenie na imprezę

Wszystkich wielbicieli Somersby, chciałabym poinformować o możliwości wygrania wejściówek i wzięcia udziału w imprezie Party Like a Lord. 

"Już dziś Lord zaprasza Cię na najbardziej spektakularną imprezę roku – PARTY LIKE A LORD! Tylko w jej trakcie doświadczysz nocnego zaćmienia Słońca w gronie niesamowitych ludzi i w doborowej oprawie muzycznej! Bawcie się razem z Lordem Somersby!"

Na imprezę może dostać się absolutnie każdy (oczywiście pełnoletni). Wystarczy wejść na stronę www.somersby.pl, gdzie znajdują się wszystkie informacje. 
Bilety można wygrać w promocji. Wystarczy kupić Somersby, wpisać kod spod kapsla/kluczyka na stronie wyżej wspomnianej stronie i rozwiązać zadanie konkursowe. Co tydzień wybierane są najlepsze zgłoszenia, które nagradzane są biletami na Party Like a Lord!

Wydarzenie odbędzie się w wyjątkowej przestrzeni Instytutu Wysokich Napięć przy ul. Mory 8, w Warszawie, 27 września o 20:30.
Gwiazdą wydarzenia będzie Ella Eyre (youtube/EllaEyre), brytyjska wokalistka i kompozytorka, która zyskała popularność utworem „Waiting All Night”. Oprócz niej, wieczór uświetnią DJ Mathew Clark i Mibro oraz Natalia Nykiel.

Podczas imprezy Lord zadba nie tylko o Twój muzyczny apetyt - głód kulinarnych wrażeń zaspokoisz w 10 najlepszych foodtruckach w mieście. Specjalnie na tę okazję przygotuje także orzeźwiające drinki na bazie Somersby. Będą też niespodzianki - każdy, kto podzieli się imprezowym #Friendsie #Somersby, dostanie nagrodę od obecnych na imprezie hostess.

Organizator zapewnia transport z Pl. Defilad (w g. 18-21), powrót z parkingu Tesco przy ul. Połczyńskiej 121/125 (w g. 1-4). Szczegółowy rozkład dostępny na stronie www.somersby.pl.5 komentarzy:

 1. mam nadzieję,że do zobaczenia!
  będę na pewno, z przyjacielem - możliwe, że spotkamy się gdzieś w tłumie :P

  OdpowiedzUsuń
 2. mam nadzieję, że uda mi się wygrać zaproszenie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. wygrałam dwa podwójne ! <3

  OdpowiedzUsuń

** Dziękuję za odwiedziny i każdy Twój komentarz :).

** Jeśli przygotujesz coś z mojego przepisu, zachęcam do zostawienia komentarza. Jeśli masz zdjęcie, chętnie zamieszczę je w galerii na FB i IG (wyślij e-mail lub wiadomość na FB czy IG).