5 marca 2013

Chwytak silikonowy i otwieracz do butelek


Chciałabym Wam przedstawić kolejne gadżety kuchenne, które mogą się przydać w kuchni.

Chwytak silikonowy
"Niewielki gadżet o wielkiej mocy. Osłonka na palce chroni przed poparzeniem przy przenoszeniu np. gorących talerzy. Doskonale spisuje się przy korzystaniu z kuchenki mikrofalowej. Zastępuje ściereczki i inne izolatory, a dodatkowo umożliwia precyzyjne ruchy dłoni. Chwytak został wyprofilowany i karbowany, aby się nie ślizgał.
Wykonany z wysokogatunkowego silikonu przystosowanego do temperatur do 250'C. Przystosowany do mycia w zmywarkach,
5-tetnia gwarancja." 
Dostępny w trzech kolorach, do obejrzenia tutaj: klik.
Cena: 20 zł
Opinia: Za łapką silikonową rozglądałam się już od dłuższego czasu. Chwytak dobrze spełnia swoja rolę, nie ześlizguje się z talerza. Zajmuje niewiele miejsca w kuchni, łatwo go schować. Skończyło się wyjmowanie gorącego talerza z mikrofalówki rękawicami czy ściereczką. Najlepiej sprawdza się w przypadku płaskich talerzy.  
Do miseczki czy głębokiego talerza też można używać, pod warunkiem, że wypełnione do połowy wysokości. Polecam.Wielofunkcyjny otwieracz do butelek 
"Służy do otwierania zarówno butelek z kapslem, jak i nakrętką (dostosowuje się do różnych rozmiarów nakrętki). Ten niewielki gadżet został wyposażony w metalowe kółko, dzięki któremu z powodzeniem wykorzystasz go jako breloczek do kluczy. Przystosowany do mycia w zmywarkach, 5-tetnia gwarancja." Dostępny w trzech kolorach do obejrzenia tutaj: klik.
Cena: 15 zł
Opinia: Przyznam, że byłam zaskoczona tym gadżetem, który otrzymałam, ponieważ nigdy nie miałam problemu z otwieraniem butelek zakręcanych;). 
Otwieracz w moim przypadku, używany jest tylko do otwierania kapslowanych butelek. Uważam, że jego cena jest trochę za wysoka.A już niebawem, po przekroczeniu 150.000 odsłon zostanie ogłoszony konkurs z firmą Trudeau:)


 
 

1 komentarz:

** Dziękuję za odwiedziny i każdy Twój komentarz :).

** Jeśli przygotujesz coś z mojego przepisu, zachęcam do zostawienia komentarza. Jeśli masz zdjęcie, chętnie zamieszczę je w galerii na FB i IG (wyślij e-mail lub wiadomość na FB czy IG).