27 maja 2013

Warsztaty kulinarne „Dietetyczne rewolucje” z Oleofarm

zdj. oleofarm.pl
W ramach współpracy z firmą Oleofarm, zostałam zaproszona na warsztaty kulinarne pt. „Dietetyczne rewolucje”. Miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu, które odbyło się w Restauracji Cucina w Poznaniu. Wraz z innymi blogerami, spotkaliśmy się aby wspólnie przygotować zdrowe sałatki i dowiedzieć się czegoś więcej na temat zdrowego odżywiania. 


Na początek dietetyczka, Pani Hanna Głowacka, przypomniała nam o zasadach racjonalnego żywienia oraz przedstawiła rolę olei tłoczonych na zimno w codziennej diecie. 
Następnie każdy z nas miał możliwość spróbowania soków z linii Vital, które produkowane są przez firmę Oleofarm wyłącznie z owoców, bez żadnych dodatków i mają zastosowanie lecznicze. Najbardziej smakował mi sok z granatów, choć były też takie, które trudno było wypić...np. z rokitnika.

W dalszej części sympatyczny szef kuchni, Ernest Jagodziński opowiedział nam trochę o sobie i przygotował nam swoją wersję zdrowej sałatki.


zdj. oleofarm.pl
  
Następnie zabraliśmy się za tworzenie własnych sałatkowych propozycji:). 
Na bogato zastawionych stołach mogliśmy wybierać spośród mnóstwa różnych pyszności (mięsa, owoce, makarony, warzywa, sałaty i wszystkie oleje Oleofarm).
 
To tylko niektóre z sałatek... wszystkie były pięknie skomponowane i wyglądały bardzo apetycznie. 

Na koniec szef kuchni wybrał najładniejsze kompozycje i przeszliśmy stołu aby spróbować wspólnie przygotowanych sałatek.
 
zdj. oleofarm.pl

Podczas degustacji było więcej czasu na rozmowy między blogerami. Było sympatycznie i bardzo smakowicie:).  


 


Na pożegnanie otrzymaliśmy upominki: produkty Oleofarm oraz książkę kucharską z przepisami z olejem lnianym. 


Serdecznie dziękuję firmie Oleofarm za zaproszenie i mam nadzieję do zobaczenia następnym razem :)

2 komentarze:

** Dziękuję za odwiedziny i każdy Twój komentarz :).

** Jeśli przygotujesz coś z mojego przepisu, zachęcam do zostawienia komentarza. Jeśli masz zdjęcie, chętnie zamieszczę je w galerii na FB i IG (wyślij e-mail lub wiadomość na FB czy IG).