8 sierpnia 2012

Zamawianie jedzenia przez internet

W obecnych czasach wszędzie pędzimy i coraz mniej czasu pozostaje nam na gotowanie. A gdy już naprawdę nie mamy czasu, żeby gotować, czy np. nie mamy możliwości wyjść z biura - w takich sytuacjach trzeba sobie radzić, można np. zamówić jedzenie na wynos ;). 
Ostatnio testowałam tę usługę, korzystając z portalu Pyszne.pl, 
który obsługuje kilkanaście największych miast Polski. 
Wchodząc na stronę portalu podajemy adres dostawy i wyświetla się nam lista restauracji w okolicy, w których możemy zamówić jedzenie.  
Przy każdej restauracji jest zamieszczona informacja o możliwych sposobach płatności, koszcie dostawy, godzinach otwarcia oraz procentowa ilość pozytywnych opinii o lokalu. 
Klikając w wybrany lokal zostajemy automatycznie przeniesieni na stronę z ich menu, wybieramy posiłek i godzinę dostawy. Za złożone zamówienie otrzymujemy punkty lojalnościowe.
Opinia: Najbardziej podoba mi się to, że można płacić przez internet oraz, że w szybki i łatwy sposób można zamówić posiłek bez szukania ulotek czy wchodzenia na strony internetowe poszczególnych lokali. 
Małym minusem portalu jest to, że zarejestrowanych lokali jest nadal za mało, a większość z nich to pizzerie. Portal jednak wciąż się rozbudowuje, więc jest szansa, że z czasem lista lokali znacznie powiększy się. Wydaje mi się, ze ciekawą opcją byłoby mieć większy wybór i np. zamawiać z innej restauracji, nawet bardziej oddalonej (z dodatkową informacją o dłuższym czasie oczekiwania).  
Ogólnie to bardzo ciekawy pomysł, żeby zebrać w jednym miejscu restauracje i lokale z okolicy - przynajmniej jest szansa, że mimo korków w mieście nasze zamówienie otrzymamy na czas. Polecam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

** Dziękuję za odwiedziny i każdy Twój komentarz :).

** Jeśli przygotujesz coś z mojego przepisu, zachęcam do zostawienia komentarza. Jeśli masz zdjęcie, chętnie zamieszczę je w galerii na FB i IG (wyślij e-mail lub wiadomość na FB czy IG).